Noutăți

Ziua autonomiei locale şi a lucrătorului din administraţia publică locală

2021-02-01 10:15 Noutați
Stimați colegi! Astăzi, 1 februarie este marcată Ziua autonomiei locale şi a lucrătorului din administraţia publică locală! Cu ocazia sărbătorii profesionale adresez sincere urări de sănătate, bunăstare și prosperitate tuturor angajaților din cadrul administrației publice locale, exprimând înalta apreciere a activității Dumneavoastră pe tărâmul profesional în soluționarea problemelor cetățenilor şi dezvoltarea social-economică a comunității!

Cu respect, Pretorul sectorului Ciocana, Sinilga Școlnic!