Funcția
Nume
Telefon
Biroul
Audiență
Pretor
Sinilga Școlnic
022-33-55-77
nr. 20
Luni          14:00 - 17:00
Marți         11:00 - 12:00
Vineri        10:00 - 11:00
VicepretorIlie Țurcan022-33-18-37nr. 34Luni          14:00 - 17:00
Marți         11:00 - 12:00
Vineri        10:00 - 11:00
Vicepretor interimarDorian Istratii022-33-18-35nr. 33Luni          14:00 - 17:00
Marți         11:00 - 12:00
Vineri        10:00 - 11:00
Secretarul interimar al preturii
Alexandru Olarescu
022-33-19-30
nr. 12
Luni          14:00 - 11:00
SECRETARIAT


Funcția
Nume
Telefon
Biroul
Audiență


Secretar al conducătorului



022-33-34-34
nr. 22
Luni          14:00 - 17:00
Marți         11:00 - 12:00
SECȚIA ADMINISTRAȚIE PUBLICĂ LOCALĂ


Funcția
Nume
Telefon
Biroul
Audiență
Șef interimar
Veaceslav Ouș
022-33-19-36
nr. 14
Zilnic        14:00 - 17:00
Specialist principal
Diana Guzun
022-33-19-26
nr. 15
Luni           08:00 -17:00
Specialist superior
Liudmila Artiomov
022-33-18-09
nr. 14
Luni          14:00 - 17:00
Joi             08:00 - 17:00
SECȚIA AUDIENȚĂ ȘI SECRETARIAT


Funcția
Nume
Telefon
Biroul
Audiență
Șef secție
Irina Nunu
022-33-18-33
nr. 7
Luni          14:00 - 17:00
Marți         10:00 - 12:00
Vineri        10:00 - 12:00
Inspector superior
Valeria Gamanji
022-33-18-15
nr. 7
Luni          14:00 - 17:00
Marți - Vineri       08:00 - 17:00

SECȚIA LOCATIV - COMUNALĂ


Funcția
Nume
Telefon
Biroul
Audiență
Șef secție
Valeriu Prihodico
022-33-18-08
nr. 10
Luni          14:00 - 17:00
Specialist principal
Maria Plămădeală-Badia
022-33-19-96
nr. 9
Luni          14:00 - 17:00
Specialist principal
Lucia Maxim
022-33-18-02
nr. 9
Luni          14:00 - 17:00
Specialist principal
Tudor Varatic
022-33-86-85
nr. 11
Luni          14:00 - 17:00
Specialist superior
Diana Rotaru
022-33-18-13
nr. 11
Luni          14:00 - 17:00
SECȚIA SOCIAL - ECONOMICĂ


Funcția
Nume
Telefon
Biroul
Audiență
Șef secție
Galina Marta
022-33-93-77
nr. 29
Luni          14:00 - 17:00
Marți         09:00 - 12:00
Specialist principal
Veronica Oprea 022-33-19-29
nr. 28
Luni          14:00 - 17:00
Marți         09:00 - 12:00
Specialist principal
Irina Mucan
022-33-92-77
nr. 30
Luni          14:00 - 17:00
Marți         09:00 - 12:00
Specialist superior
Silvia Guțu
022-33-92-77
nr. 31
Luni          14:00 - 17:00
Marți         09:00 - 12:00
SECȚIA CULTURĂ, TINERET ȘI SPORT


Funcția
Nume
Telefon
Biroul
Audiență
Șef secție
Adelaida Boico
022-33-18-29
nr. 36
Luni          14:00 - 17:00
Specialist principal
Iurie Ursu
022-33-18-39
nr. 6
Luni          14:00 - 17:00
Joi             14:00 - 17:00
Specialist principal
Tatiana Ciobanu
022-33-18-28
nr. 23
Luni          14:00 - 17:00
Specialist
Mihail Răsoi
022-33-18-28
nr. 23

Luni          14:00 - 17:00

SERVICIUL ARHITECTURĂ ȘI CONSTRUCȚII


Funcția
Nume
Telefon
Biroul
Audiență
Șef serviciului
Nicolae Paiu
022-33-18-24
nr. 27
Luni          14:00 - 17:00
Vineri        14:00 - 17:00
Specialist principal
Galina Nica
022-33-55-73
nr. 26
Luni          14:00 - 17:00
Vineri        14:00 - 17:00
Specialist superior
Boris Stratan022-33-55-73
nr.26Luni          14:00 - 17:00
Vineri        14:00 - 17:00
SERVICIUL JURIDIC


Funcția
Nume
Telefon
Biroul
Audiență
Șef serviciului
Viorel Burlacu
022-33-18-04
nr. 24
Luni          14:00 - 17:00
Specialist superior
Natalia Mătrăgună022-33-18-04
nr. 24
Joi             14:00 - 17:00
SERVICIUL RESURSE UMANE


Funcția
Nume
Telefon
Biroul
Audiență
Specialist principal
Evdochia Ciubașenco
022-33-19-37
nr. 32
Zilnic        08:00 - 17:00
SERVICIUL CONTABILITATE


Funcția
Nume
Telefon
Biroul
Audiență
Contabil șef
Lilia Cucoș
022-33-98-47
nr. 25
Zilnic      08:00 -17:00