FuncțiaNumeTelefonBiroulAudiență
PretorSinilga Școlnic022-33-55-77nr. 20Luni          14:00 - 17:00
Marți         11:00 - 12:00
Vineri        10:00 - 11:00
Secretarul interimar al preturiiAlexandru Olarescu022-33-19-30nr. 12Luni          14:00 - 11:00
SECRETARIAT

FuncțiaNumeTelefonBiroulAudiență
Secretar – referent al pretoruluiAna Moroșan022-33-34-34nr. 22Luni          14:00 - 17:00
Marți         11:00 - 12:00
SECȚIA ADMINISTRAȚIE PUBLICĂ LOCALĂ

FuncțiaNumeTelefonBiroulAudiență
Șef interimar Veaceslav Ouș
022-33-19-36nr. 14Zilnic        14:00 - 17:00
Specialist principalDiana Guzun022-33-19-26nr. 15Luni           08:00 -17:00
Specialist superiorLiudmila Artiomov022-33-18-09nr. 14Luni          14:00 - 17:00
Joi             08:00 - 17:00
SECȚIA AUDIENȚĂ ȘI SECRETARIAT

FuncțiaNumeTelefonBiroulAudiență
Șef secțieIrina Nunu022-33-18-33nr. 7Luni          14:00 - 17:00
Marți         11:00 - 12:00
Vineri        10:00 - 12:00
Inspector superiorValeria Gamanji022-33-18-15nr. 7Luni          14:00 - 17:00
Marți         11:00 - 12:00
Vineri        10:00 - 12:00
SECȚIA LOCATIV - COMUNALĂ

FuncțiaNumeTelefonBiroulAudiență
Șef secțieValeriu Prihodico022-33-18-08nr. 10Luni          14:00 - 17:00
Specialist principalMaria Plămădeală-Badia022-33-19-96nr. 9Luni          14:00 - 17:00
Specialist principalLucia Maxim022-33-18-02nr. 9Luni          14:00 - 17:00
Specialist principalTudor Varatic022-33-86-85nr. 11Luni          14:00 - 17:00
Specialist superiorDiana Rotaru022-33-18-13nr. 11Luni          14:00 - 17:00
SECȚIA SOCIAL - ECONOMICĂ

FuncțiaNumeTelefonBiroulAudiență
Șef secțieGalina Marta022-33-93-77nr. 29Luni          14:00 - 17:00
Marți         09:00 - 12:00
Specialist principalAndrei Rotaru nr. 28Luni          14:00 - 17:00
Marți         09:00 - 12:00
Specialist principal
022-33-92-77nr. 30Luni          14:00 - 17:00
Marți         09:00 - 12:00
Specialist superiorSilvia Guțu022-33-92-77nr. 31Luni          14:00 - 17:00
Marți         09:00 - 12:00
SECȚIA CULTURĂ, TINERET ȘI SPORT

FuncțiaNumeTelefonBiroulAudiență
Șef secțieAdelaida Boico022-33-18-29nr. 36Luni          14:00 - 17:00
Specialist principalIurie Ursu022-33-18-39nr. 6Luni          14:00 - 17:00
Joi             14:00 - 17:00
Specialist principal
Tatiana Ciobanu022-33-18-28nr. 23Luni          14:00 - 17:00
Specialist Mihail Răsoi022-33-18-28nr. 23

Luni          14:00 - 17:00

SERVICIUL ARHITECTURĂ ȘI CONSTRUCȚII

FuncțiaNumeTelefonBiroulAudiență
Șef serviciuluiNicolae Paiu022-33-55-73nr. 26Luni          14:00 - 17:00
Vineri        14:00 - 17:00
Specialist principalGalina Nica022-33-55-73nr. 26Luni          14:00 - 17:00
Vineri        14:00 - 17:00
SERVICIUL JURIDIC

FuncțiaNumeTelefonBiroulAudiență
Șef serviciuluiViorel Burlacu022-33-18-04nr. 24Luni          14:00 - 17:00
Specialist superiorMariana Prepeleac022-33-18-04nr. 24Joi             14:00 - 17:00
SERVICIUL RESURSE UMANE

FuncțiaNumeTelefonBiroulAudiență
Specialist principalEvdochia Ciubașenco022-33-19-37nr. 32Zilnic        08:00 - 17:00
SERVICIUL CONTABILITATE

FuncțiaNumeTelefonBiroulAudiență
Contabil șef CUCOȘ Lilia022-33-98-47nr. 25Zilnic      08:00 -17:00